Pomysł na maj – pomysł na działanie

źródło: pixabay.com

Drodzy Studenci i Doktoranci,

zapraszamy do kontaktu wszystkich z Was, którzy mają pomysły na działania skierowane do studentów z niepełnosprawnościami na Politechnice Warszawskiej. Może bliskie Ci są potrzeby niepełnosprawnych kolegów i koleżanek? A może jesteś osobą z niepełnosprawnością i czegoś Ci brakuje lub w coś chciałbyś się zaangażować, coś zainicjować? Zapraszamy, przyjdź i porozmawiaj z pracownikami Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych.

W dniach 7.05, 9.05, 14.05, 16.05.2019 (wtorek i czwartek) czekamy na Was w godz. 10-13 w gmachu CZIiTT w pokoju nr 0.24. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej wizyty mailowo: niepelnosprawni.bss@pw.edu.pl lub telefonicznie: 695 910 787. Jeśli nie pasują Ci godziny, skontaktuj się z nami, dopasujemy termin spotkania do Twoich możliwości.

Czekamy na Was!