Wystawa grafik „Wyobraźnia ≥ wiedza w kontakcie z osobą z niepełnosprawnością”

Wystawa grafik „Wyobraźnia ≥ wiedza w kontakcie z osobą z niepełnosprawnością” jest wspólną inicjatywą przedstawicieli Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych (Biura Spraw Studenckich) i Komisji Socjalnej (Samorządu Studentów PW) z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, obchodzonego corocznie 3. grudnia.

Grafiki przedstawiają 10 zasad w kontaktach z osobami niepełnosprawnymi i mają zachęcać studentów pełnosprawnych do reagowania, udzielania pomocy, nawiązywania relacji ze swoimi koleżankami/kolegami niepełnosprawnymi w różnych miejscach i sytuacjach związanych z aktywnością akademicką. Wernisaż wystawy miał miejsce w Gmachu Głównym w Dużej Auli w dniach 2.12 - 5.12.2019, następnie w dniach 6.12 - 20.12.2019 wystawa gościła na Wydziale MiNI.

W dniach 13.01-10.02.2020 zapraszamy do oglądania wystawy na Wydziale Inżynierii Lądowej PW.

Wystawa ma charakter mobilny, zachęcamy do kontaktu przedstawicieli WRS, którzy chcieliby zaprezentować wystawę u siebie na Wydziale w 2020 r.